Apie mus

UAB “Argodos logistika” buvo įkurta 2014m. rugpjūčio mėn Lietuvos Respublikoje. Įmonė atlieka transportavimo bei ekspedijavimo paslaugas Vakarų Europoje ir Rytų šalyse.

Ekspedicija – tai veikla kuriai būtinas detalus transportavimo proceso išmanymas ir platus ryšių įvairiose srityse tinklas. Logistika, krovinių ekspedicija ir pervežimai šiandien svarbūs daugeliui verslo sričių ir įmonių, o ypač – susietų prekybiniais ryšiais su užsienio partneriais. Sklandų transporto paslaugų organizavimą užtikrina patikimi ir lankstūs šiuolaikiniai sprendimai. UAB “Argodos logistika” ekspeditoriai palaiko ilgalaikius, periodinius, momentinius kontaktus, praplėsdami esamus ryšius su Lietuvos ir užsienio partneriais. UAB “Argodos logistika” specializacija – pilnų, dalinių ir negabaritinių krovinių transportavimas automobilvežiais bei vilkikais tarp visų Europos ir NVS valstybių.

UAB “Argodos logistika” – patikimas krovinių pervežimo organizavimo partneris. Mes sukūrėme įmonę, kurioje dirba daugiau nei 100 vilkikų pagal ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos sutartis. Siekiame teikti tokio lygio paslaugas, kurios leistų užtikrinti gerovę mūsų klientų verslui. Dirbdami transporto srityje  daugiau nei 15 metų siekėme savo pagrindinių tikslų:

  • prekių pristatymo laiku
  • kokybiško ir patikimo krovinių gabenimo
  • transporto paslaugų teikimo aukščiausiame lygyje

Drąsiai teigiame, MES LAIKOMĖS SAVO UŽSIBRĖŽTŲ TIKSLŲ!

Kai Jums yra aktualios ekspedicijos, logistikos paslaugos, vadinasi Jums REIKIA bendradarbiavimo plano, mes DIRBAME, kai bendradarbiaujame. Gavę Jūsų užklausą, operatyviai reaguosime pateikdami konkretų pasiūlymą ir atsakymus į svarbius klausimus.

Mums krovinių pervežimas – TAI NE TIK VERSLAS, bet ir siekimas užtikrinti SĖKMINGĄ VERSLĄ MŪSŲ KLIENTAMS. Kiekvienas pasirinkęs mūsų paslaugas turėsite galimybę tuo įsitikinti.

Profesionali ataskaita.

Pasiekimai