Paslaugos

Lengvųjų automobilių bei krovinių pervežimas tarptautiniais maršrutais

Galime pasiūlyti visas logistikos paslaugas. Visi gabenami kroviniai yra apdrausti pagal visus tarptautinės CMR konvencijos reikalavimus 600000 € sumai, visi kabotažiniai pervežimai tai pačiai 600000 € sumai.

Autovežių parką sudaro daugiau nei 100 subrangovų autovežių, pagal ilgalaikes ir trumpalaikes nuomos sutartis, kurie atitinka pačius aukščiausius kokybės standartus automobilių pervežimo srityje, turintys ilgametę darbo patirtį, dirbantys su nepriekaištingos kokybės transporto priemonėmis. Daugelis autovežių atitinka EURO5 ir EURO6 direktyvas ir normas.

Įmonėje dirbantys aukštos kvalifikacijos darbuotojai užtikrina nepriekaištingą paslaugų kokybę:

Operatyvų užsakymų priėmimą bei patvirtinimą

Sklandų transportavimo proceso koordinavimą

Nepriekaištingą transporto paslaugos atlikimą bei kontrolę

Savalaikės informacijos pateikimą klientams

Automobilių pirkimas, pardavimas

Paskutiniu metu daugelis pirkėjų norėdami įsigyti tam tikro modelio, komplektacijos, spalvos bei finansines galimybes atitinkantį automobilį nerasdavo norimo automobilio Lietuvoje. Visi pirkėjai-klientai iš anksto žino ko nori, todėl dažnai jiems reikalingas tik tarpininkas įsigyti norimą prekę. UAB “Argodos logistika” – GERIAUSIAS PASIRINKIMAS!

Tiesiog susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums įsigyti automobilį, pagal Jūsų poreikius!

Bendradarbiaujame su įvairiais salonais, įmonėmis, visoje Vakarų Europoje. Organizuojame šių automobilių gabenimo paslaugas savo kuruojamu transportu. Jums tik reikia panorėti – UAB “Argodos logistika” atliks visą darbą už Jus!

Kryptys

UAB “Argodos logistika” specializacija – pilnų, dalinių ir negabaritinių krovinių transportavimas/ekspedijavimas automobilvežiais bei vilkikais tarp visų Europos ir NVS valstybių.

Logistikos paslaugos

Meniu