Apie mus

Transportavimo bei ekspedijavimo paslaugos

UAB “Argodos logistika” buvo įkurta 2014m. rugpjūčio mėn Lietuvos Respublikoje. Įmonė teikia paslaugas Vakarų Europoje ir Rytų šalyse.

Ekspedicija

Veikla kuriai būtinas detalus transportavimo proceso išmanymas ir platus ryšių įvairiose srityse tinklas.

Logistika, krovinių ekspedicija ir pervežimai šiandien svarbūs daugeliui verslo sričių ir įmonių, o ypač – susietų prekybiniais ryšiais su užsienio partneriais. Sklandų transporto paslaugų organizavimą užtikrina patikimi ir lankstūs šiuolaikiniai sprendimai.

UAB “Argodos logistika” ekspeditoriai palaiko ilgalaikius, periodinius, momentinius kontaktus, praplėsdami esamus ryšius su Lietuvos ir užsienio partneriais.

UAB “Argodos logistika” specializacija – pilnų, dalinių ir negabaritinių krovinių transportavimas/ekspedijavimas automobilvežiais bei vilkikais tarp visų Europos ir NVS valstybių.

Patikimas krovinių pervežimo organizavimo partneris

Mes sukūrėme įmonę, kurioje dirba daugiau nei 100 subrangovų vilkikų pagal ilgalaikės ir trumpalaikės nuomos sutartis. Siekiame teikti tokio lygio paslaugas, kurios leistų užtikrinti gerovę mūsų klientų verslui.

Dirbdami transporto srityje daugiau nei 7 metus siekėme savo pagrindinių tikslų:

  • prekių pristatymo laiku
  • kokybiško ir patikimo krovinių gabenimo
  • transporto paslaugų teikimo aukščiausiame lygyje

Drąsiai teigiame, MES LAIKOMĖS SAVO UŽSIBRĖŽTŲ TIKSLŲ!

Kai Jums yra aktualios ekspedicijos, logistikos paslaugos, vadinasi Jums REIKIA bendradarbiavimo plano, mes DIRBAME, kai bendradarbiaujame. Gavę Jūsų užklausą, operatyviai reaguosime pateikdami konkretų pasiūlymą ir atsakymus į svarbius klausimus.

Logistikos paslaugos

Meniu